Klientská zóna

Historie

 
 

Vítejte v PANFLEXU. Jsme rádi, že se zajímáte o naši firmu i produkty.
Hledáte profesionální služby v oblasti obalového prepressu? Pak jste zde správně. Využijte zkušeností odborníků, přenechte jim řešení svých problémů s potiskem obalů a využijte tak lépe svůj čas.
Tradice firmy sahá do roku 1991. Dnes je PANFLEX v čele mezi inovativními dodavateli obalářského průmyslu, ať už jako kompetentní dodavatel či specializovaný distributor těch nejmodernějších technologií.
Hledáte odborníky v oblasti výroby flexotiskových štočků? Hledáte specialisty na obalový prepress, poradce pro standardizovaný flexotisk nebo třeba odborníky na color management?
Společnost PANFLEX je inovativním výrobcem flexotiskových forem, poskytovatelem předtiskových služeb a distributorem materiálů a zařízení s mezinárodní působností.
Najdete zde ty nejzkušenější odborníky, kteří Vám ochotně pomohou s řešením problémů v oblasti potisku obalů.

PANFLEX nabízí:

  • pomoc při tvorbě grafických návrhů
  • úpravu dat pro požadovanou tiskovou techniku (flexotisk, hlubotisk, ofset)
  • optimalizaci a standardizaci tisku
  • kontraktační nátisky
  • štočky a jejich přesnou montáž na fólie
  • poradenství a školení tiskařů, technologů a dalších specialistů

PANFLEX pracuje

nejen pro významné obalářské firmy, ale i pro jejich konečné zákazníky. Pro všechny, kteří požadují komplexní reproagenturní služby a spolehlivou správu cenných dat.

Co získáte

Díky nejmodernějšímu softwarovému i hardwarovému vybavení získáte to nejkvalitnější řešení v krátké dodací lhůtě a za velmi přijatelnou cenu.
Unikátní kontraktační nátisk ušetří všem zúčastněným stranám přebírání tisku přímo u tiskového stroje a tím i značné náklady a čas.
Více než 100 spolupracovníků je Vám ochotně k dispozici ve dvou zemích.
To vše najdete v PANFLEXU. Zkuste to s námi a buďte „O dva kroky dál“.

Zdeněk Ungrád
Jednatel společnosti

 

Politika IMS společnosti PANFLEX