Klientská zóna

Reference

Dlouholetá spolupráce s PANFLEXem v oblasti prepresových služeb je již standardem, který máme začleněný do našich postupů. Umožňuje nám to dosahovat vysokou a stabilní kvalitu našich obalů pro všechny tiskové technologie. Přínosem pro naši společnost je také aktivita Panflexu v prosazování nových postupů a technologií v přípravě tisku a tisku. S jejich pomocí dokážeme lépe komunikovat a využívat možnosti naších dodavatelů obalů.

František Sochor, Pack Change Specialist

 

Naše společnost věnuje v oblasti flexotisku soustavnou pozornost zvyšování kvality a standardizace celého výrobního procesu. Tohoto vysokého standardu není možné v dnešní době dosáhnout bez spolupráce s erudovanými odborníky. Jedním z hlavních partnerů na této cestě je pro nás firma PANFLEX, se kterou dlouhodobě spolupracujeme na řešení celého řetězce problematiky předtiskové a tiskové přípravy - počínaje grafickým zpracováním podkladů, přes výrobu stabilní a přesné tiskové desky, výběrem vhodné oboustranné lepicí pásky a konče přenosem přesně požadovaného množství barvy na tiskový substrát.

Ing. Karel Sehnal, ředitel společnosti

 

S kvalitou a sevisem služeb, poskytovaných společností PANFLEX jsme velmi spokojeni, velmi si také vážíme Vašeho osobního nasazení.

Josef Lorenz, Karl Bachl Kunststoffverarbeitung GmbH & Co.KG

 

PANFLEX je pro nás kompetentním partnerem, který nabízí strukturované a flexibilní přístupy k řešení a můžeme se na nej spolehnout.

Nadja Selewski, Albéa Deutschland GmbH

 

Od společnosti PANFLEX jsem zakoupili zařízení na čistění rastrových válců a jsme s ním velmi spokojeni. Začali jsme rovněž spolupracovat v oblasti výroby flexotiskových forem, spolupráce nás velmi těší a oceňujeme především silné prozákaznické jednání. Společnost PANFLEX rádi dále doporučujeme.

Maximilian Illert - Geschäftsführer, ILLERT GmbH & Co. KG