Alphasonics získal Global Green Award!

5.12.2011 Alphasonics - Global Green Award

Během letošního veletrhu Label Expo v Bruselo byly udělovány ceny Label Industry Global Awards.
 
Zásadní ocenění Global Green Award bylo uděleno po zásluze zařízení AS1000 Trojan společnosti Alphasonics. Na vývoji zařízení AS1000 Trojan se významným způsobem podílel i jeho spokojený uživatel společnost S&K Label spol. s r.o. ve spolupráci se společností PANFLEX, s.r.o.. 

Tato cena je udílena jak za významný příspěvek k ochraně životní prostředí, tak také za řešení odpadů a za dosažení energetických úspor.
 
Generální ředitel David Jones při převzetí tohoto významného ocenění řekl: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat takové ocenění. Zařízení AS1000 Trojan je výsledkem našeho dlouhodobého výzkumu a vývoje. Jsem hrdý na to, čeho jsme u nás dosáhli a v úsilí nepolevíme“.

Zařízení AS1000 Trojan je určeno pro čištění dílů tiskových strojů a jedná se o dvoufázový čistící systém využívající ultrazvuku a vysoce účinných trysek, které precizně odstraňují znečištění barvami. Ekologičnost tohoto zařízení je založena na procesu flokulace, kdy je mycí lázeň po přefiltrování znovu a znovu používána. Úspornost, účinnost a ekonomická návratnost tohoto zařízení společně s jeho enviromentálním přínosem vedly odbornou porotu k tomu, že se zařízení AS1000 Trojan stalo vítězem v kategorii, kde hlavním tématem je právě ekologie a přínos pro životní prostředí.  

Rádi Vám poskytneme více informací na: +420 220 190 050, popř. obchod@panflex.cz.Podkategorie:


Hlavní navigace: